Kule Vinç Hakkında

Potain Kule Vinç Hakkında

Kule Vinç Hakkında

 

Potain Kule Vinç Hakkında

Vinç sektörünün dünya lideri MANITOWOC Crane Group bünyesindeki POTAIN marka kule vinçlerinin Türkiye’deki kule vinç satış ve kule vinç pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca kule vinç kiralama hizmetlerinin yanında, tecrübeli kule vinç teknik servis ve kule vinç yedek parça ekibi ile 7 gün-24 saat satış sonrası desteğini sürdürmektedir.

Dünya devi MANITOWOC grubunun bünyesinde yer alan Potain kule vinçler kuruluş yılı 1928’den beri satmış olduğu 100.00’den fazla kule vinç ile alanında Dünya lideri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bugün 60 modeli geçkin ürün gamı, Fransa, Almanya, İtalya, Portekiz ve Çin fabrikalarında üretilmektedir.

İnşaat sektörü, endüstriyel alanlar, Limanlar, yüksek katlı betonarme ve çelik yapılar, baraj uygulamaları köprülerde kullanılan kule vinçlerin en önemli özelliği üzerinde POTAIN gibi; sürekli araştırma ve geliştirmeye yatırım yapan, yenilikçi, dünya üzerinde yaygın temsilcilik ve servis ağı bulunan, ürününün arkasında duran bir markayı taşımasıdır.

Satış öncesi teknik destek ve projelendirme, Kule vinç satış, kule vinç pazarlama, kule vinç kiralama, kule vinç montaj, kule vinç demontaj, kule vinç bakım, arıza giderme, gibi hizmetleri veren tecrübeli gezici kule vinç teknik servis hizmetleri, Geniş bir stok hacmiyle kule vinç yedek parça hizmetleri sağlamaktadır.

Kule Vinçler, özellikle inşaat alanlarında yüksek kodlara, yoğun malzeme kaldırma ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Elektrik motorlarıyla tahrik edilen kule vinçler diğer dizel motorlarla çalışan mobil vinçlere göre sessiz çalışırlar. Modüler yapıya sahip dizaynları ile çok çeşitli taleplere cevap verebilmektedir. Teleskop elemanları ile kendi kendilerini yükseltme özelliklerine sahiptirler.

POTAIN Kule Vinçler, Satılık Vinç, Kiralık Vinç ve İnşaat Asansörü ürünlerimiz öncelikle özel sektör, inşaat firmaları, endüstriyel firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Manitowoc Vinç Grubu

1902 yılında kurulan The Manitowoc Company, Inc, 20 ülkede imalat, dağıtım ve servis tesisleri bulunan vinç ve asansör çözümlerinde lider bir dünya üreticisidir.

Manitowoc, ağır inşaat endüstrisi için paletli vinçler, kule vinçler ve mobil vinçlerin önde gelen yenilikçileri ve tedarikçilerinden biri olarak tanınmaktadır ve bunlar sektör lideri satış sonrası ürün destek hizmetleri ile desteklenmektedir. 2015 yılında Manitowoc’un gelirleri 1,9 milyar dolar, bu gelirlerin yarısından fazlası ABD dışında üretildi.

Potain Türkiye Logo