Kule Vinç Fiyatları

Kule Vinç Fiyatları: Kullanıldığı alanlarda zamandan ve iş gücünden büyük tasarruf sağlayan kule vinç çeşitleri profesyonel firmalardan satın alma ya da kiralama yoluyla edinilebiliyor. Kule vinç fiyatları alınan vincin özelliklerine, boyutlarına ve alınan hizmetin kalitesine göre değişebiliyor.

Vinç sektöründe dünyanın en önemli markası olan ve 1902 yılından bu yana hizmet veren MANITOWOC Crane Group tarafından üretilen Potain marka kule vinç çeşitleri Türkiye pazarında hem kule vinç satış hem de kule vinç kiralama hizmeti sunuyor. Firmanın sunduğu hizmet sadece kule vinç satış ya da kule vinç kiralama ile sınırlı değil, 7/24 teknik servis garantisi, her türlü teknik servis hizmeti ve kule vinç yedek parça imkanı da sağlıyor. Bu avantajlar da düşünüldüğünde en uygun kule vinç fiyatları da Potain kule vinç aracılığıyla sağlanabiliyor. İstenmeyen durumlar ya da sürprizler yaşanmadığı için işler aksamıyor, herhangi bir gecikme ya da ekonomik kayıp söz konusu olmuyor.

kule vinç fiyatları

Zengin çeşit, yüksek kalite

Potain kule vinç çeşitleri arasında Fransa, Almanya, Çin, Portekiz ve İtalya’daki fabrikalarda özel olarak üretilen 60’tan fazla model bulunuyor. Potain kule vinçler başta inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda yük taşıma için kullanılabiliyor.

Yoğun yük kaldırma işlevi taşıyan kule vinç fiyatları elektrik ya da dizel motorlara sahip olmasına göre de farklılık gösterebiliyor. Uygun altyapı koşulları olduğunda daha sessiz olan elektrikli kule vinç modelleri tercih edilebiliyor.

En doğru kule vincin seçimi

İhtiyacınıza en uygun kule vinç özellikleri hangi modelde ise o modelin tercih edilmesi ve kullanacağınız alanının özelliklerine göre revize edilmesi mümkün olabiliyor. Bu amaçla kule vinç satın alma ya da kule vinç kiralama hizmeti alacağınız firmanın doğru bir analiz yaparak, size en uygun seçeneği önermesi gerekiyor. Doğru kararın verilmesi en uygun kule vinç fiyatları ile projenin devam etmesini de sağlayabiliyor.

Satın alma yapacak şirketlerin sadece tek bir şantiye ya da iş için değil, sonrasındaki ihtiyaçları da gözeterek en doğru modeli seçmesi tavsiye ediliyor. Kararı bu şekilde vermenin kule vinç maliyetleri açısından da çok önemli avantajlar sağlayabiliyor.

2. El kul vinç satın alınır mı?

Kule vinç satın alırken ikinci el kule vinç çeşitleri gözetilerek karar vermek de mümkün olabiliyor. Sıfır kule vinç satın almanız ihtiyacınıza en uygun kule vinci tasarlama ve talep etme şansı verirken, ikinci el kule vinçlerde doğru modeli seçebilmek büyük önem taşıyor. Kule vinç fiyatları açısından daha makul bir seçenek olan ikinci el kule vinç alırken, özelliklerine, kalitesine ve en önemlisi orjinalliğine dikkat etmek gerekiyor. Satın alınacak ikinci el kule vincin garanti süresinin de mutlaka göz önünde bulundurulması ve garantisi bitmiş ikinci el kule vinç modellerinin sonrasında ek maliyetler çıkarabileceğinin düşünülmesi gerekiyor.

Kule vinç teknik servis hizmetleri

Sıfır kule vinç alırken sunulan teknik servis hizmetlerine mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor. Kule vinç teknik servis hizmetinin hızlı olması ve 7/24 erişilebilir olması büyük önem taşıyor. Ayrıca sunulan hizmetlerin ücretlendirilme biçimine de mutlaka dikkat edilmesi öneriliyor. Yaşanacak herhangi bir aksaklığın ya da gecikmenin büyük maddi zararlara yol açabileceğini, işlerin aksamasının geri dönüşü olmayan kayıplar yaratabileceğini unutmamak gerekiyor.

Yaygın servis ağı ile üstün hizmet

Potain kule vinç satış işlemleri sonrasında 7/24 üstün kaliteli kule vinç teknik servis hizmeti sunuyor ve müşterilerinin sıkıntı yaşamaması için gereken tüm önlemleri alıyor. Dünya genelinde sahip olduğu yaygın servis ağı ve dünyanın her yerinde bulunan temsilcilikleri ile müşterilerinin mağdur olmaması için her şart ve durumda hizmet veriyor. Tüm bu imkanların da kule vinç fiyatları karşılaştırılırken açısından göz önünde tutulması gerekiyor.

Kule Vinç Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin